Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Drodzy Rodzice!

Informujemy, iż przedszkole wznowi swoją działalność dydaktyczno – wychowawczą we wtorek  01.09.2020 r.  wraz  rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Placówka będzie czynna jak zwykle (w godzinach od 6.30 do 16.30). Bardzo prosimy o przyprowadzanie dzieci zgodnie z zadeklarowanymi godzinami.
       Wszelkie informacje dotyczące przydziału dzieci do odpowiednich grup oraz spotkań organizacyjnych dotyczących pracy w poszczególnych oddziałach przekażemy jutro w godzinach popołudniowych. Bardzo prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w tej kwestii. Brak wcześniejszych informacji związany jest z tym, iż sami czekamy na wytyczne Kuratorium Oświaty w Krakowie w sprawie organizacji pracy przedszkola, a konferencja z udziałem dyrektorów placówek oświatowych odbędzie się dopiero dzisiaj.

Wyswietlen: 56104