Witamy po wakacyjnej przerwie!

Informujemy, iż spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci z grupy Smerfów odbędzie się w najbliższy piątek (30.08.2019r.) o godz. 16.00 w budynku przedszkola. Listy dzieci z podziałem na grupy są dostępne na tablicy ogłoszeń w przedszkolu.
      O zebraniach rodziców z pozostałych grup poinformujemy w późniejszym terminie.

Bardzo prosimy o przygotowanie dla przedszkolaków:

Grupa maluchów - poduszkę typu "Jaś" z podszewką, koc o wymiarach 160 x200 z podszewką, piżamkę, ręcznik, pantofle, dodatkowe ubranie (na przebranie, gdy coś się pobrudzi), teczkę z gumką na prace plastyczne.

Pozostałe przedszkolaki- pantofle, szczoteczka, pasta, kubek, strój gimnastyczny (tj. biały podkoszulek, czarne spodenki, białe skarpetki), teczka z gumką na prace plastyczne.

Na wszystkie przedszkolaki czekamy już w poniedziałek! Przypominamy, iż nasze przedszkole czynne jest od godz. 6.30.

Do zobaczenia !!!

Wyswietlen: 52009